Українка відмовилась від евакуації з Уханю через заборону взяти з собою песика (ФОТО)

0
7878

Українка Анастасія Зінченко, яка зараз перебуває в Китаї, повідомила, що не зможе вилетіти в середу з провінції Ухань. Причиною таких дій стало те, що посольство України не дозволило їй забрати свою собаку. Про це дівчина написала в своєму Instagram.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, покликаючись на 5 канал.

“Я знайшла вчора машину, зібрала всі документи і забрала клітку для її (собаки, – ред.) перевозу, відправила всі документи в першій половині дня в посольство. Моє повідомлення і питання про собаку вони проігнорували. Після чого співробітник і представник від посольства Україна мені подзвонив і сказав, що я з собакою евакуюватися не можу. Ми зв’язалися з МЗС, вони прислали письмову відповідь, де було написано, що вони мають старий набір документів, і навіть були не в курсі, що я зібрала всі документи і подала їх у посольство”, – пише Анастасія Зінченко.

Дівчина також повідомила, що оскільки не полетіла, намагалася піти в магазин за продуктами, але за новими правилами, з житлового комплексу люди не можуть виходити і заходити навіть за перепустками: “Як буде розвиватися ця ситуація далі, не знаю. Сподіваюся, все скоро закінчиться, і я потраплю додому з Мішею”, – підсумувала дівчина.