Українка прийняла пологи на борту літака (ФОТО)

0
1525
Лікарка з Києва Альона Федченко в літаку прийняла пологи в жінки з Таїланду. Сталося це вночі в літаку, яки прямував за рейсом Доха-Бангкок.Своєю історією вона поділилася у Facebook.

«Третя година ночі. В літаку оголошують, що потрібен лікар. Я чесно спочатку думала прикинутись сплячою, але пішла. А там у хвості літака жінка на підлозі, стюардеси в розгубленості. Я рукавички одягнула, стала на коліна і вперед. Дякую кафедрі акушерства та гінекології НМУ ім. Богомольця. Згадала все в одну хвилину!» — написала українка.

Лікарка зазначила, що перед тим, як вона прийняла пологи, стюардеси навіть запитали її номер медичної ліцензії. В літаку увімкнули Wi-Fi, аби вона зв’язалася із сином, і він швидко скинув фото її документів.

За словами лікарки, 23-річна громадянка Таїланду приховала доношену вагітність від співробітників аеропорту та літака, одягнувши балахон, а коли стало зрозуміло, що в неї перейми, часу на посадку не залишалося. Хлопчик народився повністю здоровим. Матір дитини теж почувається добре, це її друга дитина.

Після пологів літак Qatar Airways зробив вимушену посадку у Калькутті (Індія), де й оформили дитину.

Зазначимо, що юридично дитина, яка народжується на борту літака, може претендувати на три види громадянства: громадянство країни, якій належить літак; країни, над чиєю територією відбулися пологи та країни, де літак здійснив посадку (за умови, якщо закони цієї країни передбачають таку можливість надання громадянства).

Водночас подруга Альони Федченко Наталя Бєлоконєва, яка летіла разом із нею, зауважила, що посадка в Калькутті тривала дві години, і ця вимушена затримка викликала бурю негативних емоцій серед пасажирів.