“Україна повинна берегти Путіна”- в мережі з’явилося заборонене в Україні інтерв’ю Гордона з Жириновським(ВІДЕО)

0
988

Україна повинна бути зацікавлена ​​в тому, щоб президент Росії Володимир Путін якомога довше залишався при владі, оскільки він проводить м’яку і демократичну зовнішню політику. Таку думку висловив лідер ЛДПР депутат Держдуми Володимир Жириновський в інтерв’ю відомому українському журналістові Дмитру Гордону.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на “Еadaily”.

Інтерв’ю Гордона з Жириновським було опубліковано на сайті радіостанції «Комсомольська правда», оскільки на своєму каналі журналіст його розміщувати відмовився. Він побоюється, що через «провокаційні заяви» російського політика може потрапити в Україні в тюрму.

«Він краще, ніж Єльцин. Але у нього такий стиль, що він все-таки занадто м’яко все робить. Якби я був в Кремлі, я б вів жорсткішу політику. Він більш демократичний. Тому ви повинні берегти його і бажати, щоб він ще довго залишався при владі, інакше вам кінець. Тільки він вас рятує », – заявив Жириновський.

Нагадаємо, що нещодавно український журналіст Дмитро Гордон взяв інтерв’ю у російського терориста, одного з колишніх лідерів бойовиків “ДНР” Ігоря Гіркина.