УГП відмовилась вибачатися перед учасником російсько-української війни (ФОТО)

0
1240

13 лютого, в четвер громадські активісти та ветерани війни на сході України разом з сином військового Володимира Хая, на якого за його словами здійснила наклеп Українська Галицька Партія, завітали в офіс політичної сили, щоб почути вибачення за публічну брехню щодо ветерана АТО/ООС. Люди зібралися на вул. Костюшка, 18, під стінами офісу, просили вийти представників УГП. Опісля протестувальники зайшли в приміщення офісу партії й почали спілкуватися з її представниками.

Про це повідомляє кореспондент “Цинічного Львова”.

Коли ветерани АТО та небайдужі львів’яни покинули офіс УГП, не дочекавшись вибачень перед Володимиром Хаєм і його сином, голова політради Української Галицької Партії Ірина Моряк у коментарі розповіла, що пов’язує “штурм” партійного офісу з інцидентом, що відбувся 8 лютого під час політичної акції проти виділення землі під будівництво готельно-розважального комплексу на вул. Дорошенка, 2. Під час акції протесту на представницю їхньої партії Ірину Бек скоїв напад невідомий чоловік, який штовхав активістку і вибив з її рук мобільний телефон, зазначила Моряк виданню ZAXID.NET.

В наш офіс увірвалися люди, які назвалися ветеранами. У натовпі були люди, пов’язані з депутатом ЛМР Григорієм Козловським. Ми вважаємо це помстою одіозного депутата за акцію на вул. Дорошенка. У такий спосіб нас хочуть змусити мовчати про факти розкрадання землі та майна громади. Однак ми в Галичині не боїмося бандитів і спроб залякування, а також підтримуємо всіх справжніх ветеранів”, – додає Ірина Моряк.

Натомість син зневаженого атовця, волонтер Ігор Хай у коментарі НТА сказав, що УГП зневажили честь його батька, адже не у соцмережах і ЗМІ, де зчинили резонанс, не показали початок конфлікту. “Я хочу від Української Галицької Партії, щоб вони привселюдно вибачились”, — сказав син Володимира Хая.

Сьогодні УГП відмовилася вибачатися перед моїм батьком, честь якого умисно спаплюжила. Я з друзями-волонтерами, військовими та небайдужими львів’янами прийшли до офісу партії, щоб нарешті почути вибачення. Голова партії Ірина Моряк сказала, що їм немає за що вибачатися. А зустрітися з самою Ірою Бек, яка спровокувала мого батька, на відео нам так і не вдалося. Я щиро надіюся, що за наступні два дні не тільки окремі представники Галицької Партії, але й ті, хто здійснили цю провокацію визнають свою провину та публічно вибачаться перед моїм батьком!”, — написав волонтер Ігор Хай у Facebook після візиту до офісі УГП.

Після всіх цих подій Григорій Козловський, депутат Львівської міськради, у коментарі НТА заявив, що подасть в суд на УГП за наклеп. До слова, проти забудови Козловського протестувала УГП у день конфлікту з військовим Володимиром Хаєм. Депутат назвав політичну силу зграйкою псевдоактивістів з рейтингом меншим, ніж 0.5%, які намагаються підняти рейтинг за його рахунок.

Вони хочуть, щоб про них хоч хтось згадав. Ця партія померла вже, останній дух випускає. Фінансист їхній, очевидно, вже зовсім з розуму зійшов. Я не маю жодного стосунку до цього. Вже пишу заяву в поліцію і подаю до суду. І нехай в суді розказують про ті речі, які вони сьогодні написали. Це неадекватні люди. Це клоуни, які бігають з телефонами і кидаються на людей”, – заявив Григорій Козловський.

Нагадаємо, як писав “Цинічний Львів”, в суботу, 8 січня, у Львові активісти УГП, які протестували проти забудови на вул. Дорошенка, 2, розпочали конфлікт з львів’янином, військовим і ветераном АТО/ООС Володимиром Хаєм. Члени партії, за словами чоловіка, спровокували його і почали знімати його на відео без його згоди. Атовець спробував припинити зйомку.