“Ударили по дітях”: російські бойовики обстіряли школу в Мар’їнці

0
5790

Терористи “ДНР” влаштували масований обстріл житлових районів Мар’їнки Донецької області, під який потрапила також школа.

У результаті смертельній небезпеці піддалися діти, у яких був сьомий урок і ГПД, повідомляється на сторінці штабу ООС у Facebook, передає “Цинічний Львів”.

“Занадто гучний режим “тиші” влаштували російсько-окупаційні війська мирним жителям Мар’їнки в Донецькій області – персоналу і вихованцям загальноосвітньої школи №2 цього міста. Представники збройних формувань Російської Федерації, нехтуючи прийнятими в цивілізованому світі нормами гуманітарного права, обстріляли зі стрілецької зброї й автоматичних гранатометів житлові квартали на околицях населеного пункту Мар’їнка”, – написали захисники.

Оскільки в районі обстрілу також знаходилася зазначена школа, в смертельній небезпеці опинилися учні, які залишилися на сьомий урок, і діти молодших класів, які були на групі продовженого дня. Однак персонал навчального закладу оперативно евакуював дітей в бомбосховище цієї ж школи.

По завершенні обстрілу працівники Національної поліції вивезли учнів і персонал школи з небезпечного району та розвезли по домівках. На щастя, загиблих і поранених серед місцевих жителів і дітей школи немає.

“Командування операції Об’єднаних сил вже не сподівається на прояв будь-яких людських якостей з боку окупантів, проте підкреслює, що ЗСУ будуть відкривати вогонь по противнику в разі, якщо його дії будуть нести загрозу життю або здоров’ю мирних жителів“, – попередили терористів у штабі ООС.

#ООС #Операція_ОСЗанадто гучний режим «тиші» влаштували російсько-окупаційні війська мирним мешканцям Мар’їнки на…

Опубликовано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Среда, 11 марта 2020 г.