На Житомирщині знайшли мертвим молодого хлопця, який працював на виборах проти Пашинського

0
792

Ілля Обіход, за даними ЗМІ, допоміг супротивникам нардепа Сергія Пашинського підібрати на вибори його “клонів”-однофамільців.

У Житомирській області біля траси Київ – Ковель знайшли мертвим 23-річного Іллю Обіхода на прізвисько “Француз”.

За даними видання, Обіход пропав 28 червня після того, як допоміг супротивникам нардепа від “Народного фронту” Сергія Пашинського, який балотувався в 64-му виборчому окрузі, підібрати клонів-однофамільців – Михайла і Івана Пашинських.

Обидва Пашинських зняли свої кандидатури 26 червня без пояснення причин. За інформацією “Страни”, це сталося після “спілкування” з людьми з охорони Сергія Пашинського.

Знайомі Іллі Обіхода заявили “Страні” про свої підозри з приводу його зникнення. Вони побоюються, що “Француза” вбили люди, які працюють на Сергія Пашинського в якості помсти за клонів.

За даними джерел “Страни” в поліції Житомирської області, тіло Іллі Обіхода знайдено в лісопосадці, перед смертю його “очевидно катували”. За попередньою інформацією, “Француз” був убитий пострілом у спину.

Нагадаємо, за результатами підрахунку 100% голосів на 64-му окрузі перемогу на виборах здобув самовисуванець Володимир Арешонков з результатом 27,63% голосів. На другій позиції – представник “Слуги народу” В’ячеслав Сігачов (26,83%).

Сергій Пашинський на виборах став третім, отримавши 18,04% підтримки.