“У Януковича був золотий батон, а вам, очевидно, треба золотий душ?”- депутат вручив Садовому незвичний подарунок — символ його корупції (ВІДЕО)

0
1238

Депутат Львівської міської ради від ВО “Свобода” Андрій Рікота подарував Львівському міському голові Андрієві Садовому “золотий” душ — символ його корупційних діянь.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на “Вголос”.

Таким чином депутат зреагував на повідомлення про те, що чиновники облаштовують собі в мерії душ вартістю 750 тисяч гривень.

“750 тисяч гривень на душ! Це 30 тисяч доларів! Цинічна і демонстративна маніпуляція коштами міста! Фактично крадіжка! І це відповідальність безпосередньо ваша! Не якогось чиновника з якогось управління, а ваша, пане Андрію. У Януковича був золотий батон, а вам, очевидно, треба золотий душ? Може, ви і золотий унітаз там запланували?” – заявив Рікота під час пленарного засідання Львівської міської ради 28 травня.

Після цього депутат дістав подарунковий пакунок і пішов з ним до Садового.

“Це символ зловживання владою паном Садовим. Дарую вам, пане Садовий. Носіть зі собою щодня і буде вам щастя!” – зазначив Рікота, вручаючи мерові “золотий” душ.

Нагадаємо, у травні комунальне підприємство “Ратуша-сервіс” провело публічний тендер на облаштування душової кімнати просто в будівлі Львівської міської ради і вибрало найдорожчу із пропозицій — за понад 750 тисяч гривень.

АНДРІЙ РІКОТА ПОДАРУВАВ "ЗОЛОТИЙ" ДУШ АНДРІЮ САДОВОМУ

ПОДАРУНОК ГІДНИЙ АНДРІЯ САДОВОГО!Андрій Рікота подарував львівському меру "золотий" душ: "Це символ безвідповідальності та зловживання владою паном Садовим!"➡️Дивіться цей неймовірний перформанс у нашому відео:#Рікота #свобода #Львів #золотийдуш

Опубликовано Львівська міська організація ВО "Свобода" Четверг, 28 мая 2020 г.