У Винниках відкрили фотовиставку до 90-річчя ОУН (фото)

0
522

21 жовтня у Винниківській загальноосвітній санаторній школі-інтерна відкрили науково-популярну фотовиставку до 90-річчя ОУН. Захід відбувся у рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Автор виставки, молодший науковий співробітник Науково-дослідного інституту українознавства Михайло Галущак зазначив, що на світлинах зображені провідні діячі та учасники української національно-визвольної боротьби у ХХ ст. «У часовому вимірі ми охопили період від Української революції до сьогоднішньої російсько-української війни, щоб показати учням безперервність боротьби українців за свою незалежність, в якій важливе місце займали та займають ідеї та чин Організації українських націоналістів. Історія ОУН – це історія, яка виховує нових захисників України», – підкреслив історик.

Для збільшення клікайте

Зазначимо, що виставка у цьому році вже побувала у навчальних закладах та громадських місцях Львова, Миколаївщини та Городоччини.