У Винниках блокують госпіталь, у який можуть розмістити хворих на коронавірус (ФОТО, ВІДЕО)

0
3814

У Винник перекрили перекрили проїзд до госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи. До медичного закладу люди звезли автомобільні шини і заблокувлали всі в’їзди і виїзди.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на Ігоря Зінкевича.

“19 лютого, 15:00. Під брамою в’їзду в госпіталь у Винниках відбувається блокада – не випускають і не запускають транспорт. Навіть авто журналістів наразі забарикадоване на території госпіталю”,- зазначив Зінкевич.

За словами речниці патрульної поліції Катерини Рибій, на місці є близько 700 людей.

Водночас на брифінгу в Львівській ОДА т.в.о. директора обласного департаменту охорони здоров’я Андрій Васько повідомив, що сьогодні у Винниківському госпіталі відбулися симуляційні навчання для підготовки госпіталю як можливого об’єкта розміщення хворих на коронавірус. За його словами, так було визначено, в які заклади можна перевести пацієнтів у разі потреби.

Під цим приводом почали виписувати хворих і відправляти додому медперсонал. Це спричинило паніку в жителів Винників, тому почалася протестна акція.

Васько також підкреслив, що після проведення цих дій, після доручення голови ЛОДА припинили навчання та не переводитимуть пацієнтів в інші стаціонари.

Заступник голови ОДА Іван Собко зазначив, що Львівський аеропорт розглядають як один із тих, де може приземлитися борт. За словами чиновника, аеропорт до цього готовий.

Опубликовано Igor Zinkevych Среда, 19 февраля 2020 г.