У Волицькій ОТГ відкрили дитячо-спортивний комплекс (ФОТО)

0
1855

30 серпня у Волицькій ОТГ Мостиського району відкрили дитячо-спортивний комплекс «Олімп».

Про це повідомив власкор.

До комплексу, який розташований у с. Волиця, входять: футбольне поле, міні-футбольне поле зі штучним майданчиком, дитячий майданчик, тренажерний майданчик, волейбольний майданчик, баскетбольний майданчик.

На урочистості приїхали голова Мостиської РДА, голова Мостиської райради, депутат обласної ради, генеральний партнер урочистостей ТОВ «Агросем», голова Судововишнянської ОТГ, голова Шегинівської ОТГ, голова Соколянської сільради, голова Маломокрянської сільради.

Всечесні отці посвятили комплекс.

Усі гості мали можливість безкоштовно скуштувати смачний плов, який приготувала польова кухня.

Був організований футбольний турнір, у якому взяли участь колективи з Волиці, Мостиська-Другої , Тщенця, Шегинів і Мишлятич. Нагородою для переможців став живий баран. Також відбувся турнір на міні-футбольному полі серед дитячих команд.

Місцеві юні таланти продемонстрували для гостей свята свої музично-танцювальні номери.

Для наймолодших учасників свята працювали розважальні атракціони.

«Спортивний комплекс був збудований коштом місцевого бюджету. Будівництво розпочали ще у 2017 році. Особливо багато зусиль довелося докласти до будівництва футбольного стадіону: проводили меліоративні роботи, вирівнювали шар грунту, викопали дренажні рови. Але наша праця була немарною, як наслідок, аналогів такому комплексу у Мостиському районі немає. Сьогодні будь-хто охочий може прийти на комплекс, підвищити свою майстерність з тих-чи інших видів спорту, зайнятися фізкультурою, або, як у випадку наших наймолодших мешканців громади, гарно провести своє дозвілля», – підкреслила сільська голова Марія Дик.