У війні з росією розпочалася третя стадія війни: що це означає

0
408

Контрнаступ ЗСУ на Харківському напрямку є переламним моментом у війні, а це можна вважати, що розпочалася третя стадія війни.

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, пише “Цинічний Львів”.

До цього все літо українська армія вела позиційну війну.

«День контрнаступу ЗСУ на Харківщину можна вважати початком переламного моменту і переходом війни до третьої стадії. У стадію контрнаступальних дій ЗСУ. Це буде не так швидко, як нам хочеться, поступово, але сам факт, що ми уже почали вирішувати питання по розгрому російських військ та звільненню нашої території. До цього в нас був етап позиційної війни. Все літо ми провели в цій стадії, навіть трохи відступали», — зазначив він.

Жданов підкреслив, що через українські контрнаступальні дії російська армія переходить до тактики терористичних дій щодо мирного населення.

«У зв’язку з наступом українських військ в окремих районах Херсонській області підрозділи ЗС РФ переходять до тактики терористичних дій щодо мирного населення. Зокрема, у с. Велика Олександрівка окупанти використовують людей як «живий щит». Таким чином вони не дають українським військам проводити штурмові дії», — додав він.