У відомому карпатському курорті заборонили російськомовний культурний продукт

0
8984

У туристичному селищі Славське на Львівщині установили мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах.

Таке рішення ухвалили, 29 листопада, депутати Славської селищної ради, передає ІА Дивись.info.

Як йдеться в рішенні, депутати вирішили установити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території населених пунктів Славської селищної ради до моменту повного припинення окупації території України.

Зокрема, готелям радитимуть навіть із туристами не переходити на російську мову у спілкуванні. «Враховуючи численні звернення, пропонується прийняти таке рішення про встановлення мораторію, – розповів голова селищної ради Володимир Бега. – Найосновніше, з чим стикається турист, приїжджаючи на Західну Україну і до нас – це ефір, музичний супровід у кафе, ресторанах, використання російськомовного культурного продукту. Є представники бізнесу тут і дехто відмовився від того та працюють виключно на україномовному та англомовному продукті, чого не скажеш по ряду інших закладів, у які ми всі з вами ходимо. Сюди ж потрапляють і російськомовні носії реклами, в тому числі обслуговування і спілкування, аби не переходити на мову агресора».

Контроль за виконанням рішення долучено покласти на постійну комісію з гуманітарних питань та законності.