У центрі Львова знесуть будинок ХІХ ст.: що збудують на його місці? (ФОТО)

0
227

Сьогодні, 25 лютого, у Львові депутати  міської ради погодили детальний план території (ДПТ). Він передбачає будівництво 5-поверхівки на місці аварійного двоповерхового будинку XIX ст. на вул. Поповича.

Про це повідомляє zaxid.net, передає “Цинічний Львів”.

Згідно з ДПТ, двоповерховий будинок XIX ст. на вул. Поповича,6 знесуть. На його місці збудують 5-поверховий житловий будинок. Замовником будівництва буде ОСББ “Грушевський”. У новому будинку зможе проживати близько 40 мешканців. Під будинком планують облаштувати підземний паркінг.

Будинок на вул. Поповича, 6 був збудований у 1860-1870 роках, однак він не є пам’яткою архітектури. Зараз будинок перебуває в аварійному стані.

У вересні 2020 року депутати минулої каденції уже погоджували цей детальний план території. Однак потім міський голова наклав на це рішення вето, і депутати не подолали його.

За даними YouControl, засновниками ОСББ “Грушевський” є львів’яни Лілія Князевич, Микола Князевич, Степанія Марчак та Георгій Пушинський. До 2018 року серед засновників ОСББ був депутат ЛМР від “Європейської солідарності”, відомий львівський забудовник Назарій Бербека. Під час голосування за це питання Назарій Бербека заявив, що він не має конфлікту інтересів через це питав, бо продав усе майно, що йому належало у межах ДПТ.

Нагадаємо, у центрі Львова з даху будинку на жінку впала брила снігу.