У центрі Львова збудують специфічний офісний центр (ФОТО)

0
852

У Львові, на вулиці Стрийській, 6, неподалік Стрийського базару збудують офісний центр. Сьогодні, 2 жовтня, міський виконком погодив містобудівні умови та обмеження на будівництво підприємству “Мілана”.

Про це повідомляє “Твоє місто”, передає “Цинічний Львів”.

За словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, офісний будинок на вул. Стрийській, 6, 6-З, 6-Ж примикатиме до сусіднього будинку на вул. Зарицьких.

Спочатку, каже він, земельну ділянку надали під будівництво готелю, втім згодом їм видали містобудівні умови на будівництво багатоквартирного житлового будинку. Тепер тут має бути виключно офісний центр, запевнив посадовець. Він каже, що земельну ділянку під офісним центром компанія викупила.

Висота будівлі не має перевищувати 22 метри. Будівництво планується у кварталі історично сформованої житлової та громадської забудови у межах історичного ареалу міста.

Цільове призначення земельної ділянки площею – для будівництва і обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень, та інших будівель громадської забудови).

За даними платформи Youcontrol, МПП “Міліна” зареєстроване у 2015 році. Її власником та керівником є львів’янин Тарас Дідик. Тарас Дідик є також керівником ТзОВ “Бізнес – вектор ДК” та засновником ТМ “Нова оселя”.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, у Львові дозволили забудувати ще одну зелену зону.