У центрі Львова хочуть збудувати ще один готель

0
1000

На вул. Дорошенка, 2, що відразу поруч із «Гранд Готелем», хочуть збудувати ще один 22-метровий готель із вбудованими торговими приміщеннями і конференц-залом. Питання про видачу відповідних містобудівних умов та обмежень у п’ятницю, 27 вересня, розглядатиме виконавчий комітет міської ради Львова.

Про це повідомляє Львівський портал.

Містобудівну документацію на проектування й зведення готелю на вул. Дорошенка, 2 хочуть отримати львів’янка Софія Максимець та мешканка Винників Леся Данчевська.

Як йдеться у проекті рішення виконкому, будівництво нового готелю мало б відбуватися на земельній ділянці площею 0,0995 га, цільове призначення якої – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Ділянка належить до земель житлового і громадської забудови, вид її використання – для будівництва торгового центру. Заплановано, що допустимий відсоток забудови земельної ділянки складе 97%.

Зазначимо, що цю земельну ділянку на вул. Дорошенка, 2 у квітні сесія Львівської міської ради віддала у власність ОСББ «Свободи 11». При цьому частина цієї ділянки, 0,0102 га, перебуває у межах червоних ліній, і на ній є обмеження права капітального будівництва та висадки дерев.

Зараз на цій ділянці розташовані МАФи та занедбана двоповерхова будівля. Водночас у проекті рішення зазначено, що земельна ділянка знаходиться у кварталі історично сформованої забудови у межах історичного ареалу міста. Про те, що ця територія попадає у буферну зону ЮНЕСКО, не вказано.

Висота майбутнього готелю має становити 22 м, його частина примикатиме до існуючих будівель із західної, північної та східної сторони.