“У цей час хлопці на фронті віддають своє життя…”, – нардеп від Цимбалюк розкритикував святкування Дня Незалежності у стилі Зе (ВІДЕО)

0
738

На пресконференції у Львові народний депутат від ВО “Батьківщина” Михайло Цимбалюк прокоментував святковий концерт до Дня Незалежності України, який організувала команда президента Зеленського у Києві.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”.

“Мене обурило цьогорічне відзначення Дня Незалежності. Це не було бажання об’єднати державу. Це був спосіб сподобатись комусь. До того ж мені дуже прикро, що з державним прапором України на сцені перед президентом бігав чоловік у костюмі зайця.

Дуже сумна картина, адже в цей час хлопці на фронті віддають своє життя і проливають кров за національний прапор України. Мені було шкода тих військових в одностроях, які стояли з державним прапором і з військовими прапорами, а перед ними вивезли Вєрку Сердючку. Це не піднімає патріотичний і національний дух наших громадян”, — акцентував депутат.

Михайло Цимбалюк додав, що напередодні виборів, питання про ставлення до цьогорічного святкування Дня Незалежності потрібно ставити кандидатам від “Слуги народу”. На думку спікера, вони мають кардинально інше бачення того дійства.

Михайло Цимбалюк про концерт до Дня Незалежності організований у Києві командою Зеленського

Опубликовано Цинічний Львів Понедельник, 7 сентября 2020 г.