У Трускавці пройде традиційний Форум місцевого розвитку

0
1417

25-27 червня у місті Трускавці традиційно пройде уже IV Форум місцевого розвитку.

Про це організатори повідомили на офіційному сайті заходу.

Провідна ідея форуму – «Карпатський прорив: партнерство задля розвитку», яка передбачає об’єднання зусиль як областей Карпатського регіону, так і центральних органів влади задля отримання пілотної програми підтримки Українських Карпат у майбутній фінансовій перспективі Європейського Союзу.

Цьогоріч визначено для обговорення три основних напрямки: просування стратегії розвитку Карпатського розвитку та секторальні програми підтримки громад, друге – використання інструментів партнерства і співпраці для розвитку територій. Також новинкою буде економічна складова форуму, яка стосуватиметься того, аби спробувати пожвавити підприємницьку діяльність, спробувати допомогти і вибудувати дієві правила співпраці бізнесу та влади на місцях.

До слова, цьогоріч на форумі очікують понад 400 учасників – представників виконавчої та законодавчої влади, місцевого самоврядування, закордонних гостей та партнерів, дипломатичного корпусу, бізнесу тощо.

У програмі заплановано близько 20 панельних дискусій, цікава та насичена неофіційна частина, спортивні змагання, багато зустрічей, презентацій, підписання угод про співпрацю тощо.