У Трампа розпочали розслідування щодо українських чиновників, які злили інформацію, що могла вплинути на вибори Президента США у 2016 році.

0
1186
Українські чиновники в 2016 році “злили” компромат про главу виборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта.

Про це 25 квітня заявив президент США Дональд Трамп в ефірі програми Hannity на телеканалі Fox News.

За його словами, під час передвиборчої кампанії українські політичні діячі “злили” компромат на Пола Манафорта, який в той час був головою виборчого штабу Трампа.

Як заявив глава Білого дому, це було зроблено, щоб допомогти Гілларі Клінтон здобути перемогу у виборах 2016 року. Про втручання України в передвиборчий процес у США американський лідер говорив ще в 2017 році. Розпочнеться розслідування.

Нагадаємо, 21 березня стало відомо, що ГПУ розпочало кримінальне розслідування щодо того, чи навмисне українські правоохоронні органи “злили” під час президентської кампанії 2016 року в США фінансові документи, в яких фігурує глава виборчої кампанії Трампа Пол Манафорт, переслідуючи таким чином мету вплинути на результати виборів на користь кандидата від демократів Гіларі Клінтон.

“Злив” даних “чорної бухгалтерії” Партії регіонів ЗМІ США став причиною відставки Манафорта з поста глави кампанії Трампа і став приводом для одного з ключових обвинувачень у розслідуванні справи про змову з Кремлем, яке дошкуляло Трампу протягом останніх двох із половиною років.

За словами Луценка, розслідування почалося після того, як український депутат Борислав Розенблат опублікував аудіозапис зі словами високопоставленого співробітника правоохоронних органів (Артема Ситника. – Ред.) про те, що його відомство “злило” фінансові звіти Манафорта, щоб допомогти кампанії Клінтон. Парламентарій також домігся рішення суду про те, що передача документів є по суті “незаконним втручанням в американську виборчу кампанію”.