Неочікувана ситуація трапилась під час судового засідання у Стрийському міськрайонному суду. Підозрюваний на знак протесту перерізав собі вени лезом, яке дістав з роту.
Про це повідомили у спільноті “Моя Стрийщина” у Фейсбуці.
“Неприємна ситуація трапилась нещодавно у приміщенні Стрийського міськрайонного суду. Підозрюваний на знак протесту проти продовження йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, у залі судового засідання дістав із ротової порожнини лезо та порізав собі вени. Як стверджують правоохоронці, такі випадки трапляються часто”, – йдеться у дописі.

