У Стрию будуть по-новому боротися із порушниками паркування

0
1759

У боротьбі з порушеннями правил паркування із 20 жовтня працівники патрульної поліції Стрийського відділу поліції використовують спеціальні пристрої, які блокують рух транспортних засобів.

Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції Львівщини.

Пристрої правоохоронці встановлюють на колесо автомобіля, а водію залишають контактну інформацію. Після оформлення постанови про адміністративне правопорушення цей пристрій знімають.

«У Стрию проблема з порушенням правил стоянки є вкрай гостра. Зокрема, поблизу ринку, де знаходиться чергова частина рятувальників. Бувало таке, що саме через транспортні засоби, запарковані у невстановлених місцях, пожежні автомобілі не могли швидко виїхати на виклик. Сподіваємось, таким чином привчити водіїв до порядку. Застосування згаданих засобів проводиться на законних підставах з дотриманням вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення», – розповів заступник начальника Стрийського відділу поліції Роман Вовк.

Зазначимо, що за порушення правил зупинки та стоянки, згідно з ч. 1 ст. 122 КУпАП, передбачено штраф у розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (255 гривень). Якщо це створює перешкоди дорожньому руху або загрожує безпеці руху, то його сума збільшується удвічі – до 510 гривень.