“У страшному сні не міг собі таке уявити”: Своє день народження Тарас Тополя назвав найжахливішим днем (ФОТО)

0
75

Вчора, 21 червня, лідеру гурту “Антитіла” Тарасу Тополі виповнилася 35 років. Утім, цей день народження для артиста став не тим, про який хотілося б потім згадувати.

Про це український співак розповів у своєму Facebook, пише “Цинічний Львів”.

Тарас Тополя, який від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну услужить у лавах ЗСУ на передовій, розповів про жахливу подію, яка трапилася 21 червня.

Тарас розповів, що загинув його побратим. Співаку довелося розблоковувати телефон вбитого захисника його ж відбитками пальців.

“Вчора, на свій день народження, був вимушений розблоковувати телефон убитого українського воїна його ж відбитками. Вдалося на третьому пальці. Ніколи не думав, що колись доведеться таке робити, навіть у страшному сні….”, – написав Тополя.

Тарас Тополя / © instagram.com/tarastopolia

Співак емоційно написав, що українці спокійно жили та планували своє майбутнє. Але російські окупанти зруйнували це все. Тож для України не залишається нічого, окрім перемоги над загарбниками.

“Жили ми, мріяли ми, досягали ми, поки не приповзла мерзота на нашу землю. Але варіантів у нас немає, лише перемога! Працюємо”, – додав Тополя.