У списку до Львівської облради “засвітився” затриманий на хабарі чиновник (ФОТО)

0
1750

На місцеві вибори партія “Європейська солідарність” висунула кандидатом у депутати до Львівської обласної ради колишнього головного тюремника Львівщини Михайла Дзюдзя. Відповідна інформація є у списках, які партія подала до ТВК. Варто зазначити, що у березні цього року детективи НАБУ затримали Дзюдзя на хабарі.

Про це повідомляє zaxid.net, передає “Цинічний Львів”.

63-річний Михайло Дзюдзь балотуватиметься до облради від округу №6 (Самбірський та Старосамбірський райони). Чоловік включений до загального виборчого списку під номером 22.

17 вересня під час партійної конференції голова Львівської облради Олександр Ганущин попросив підняти Дзюдзя вище у списку і навіть запропонував обмінятися з ним місцями. Ганущин перебуває у списку під номером 4.

“Якщо можна, щоб цей 10 номер був за представником горян (Михайло Дзюдзьом – ред.), а мене, якщо можна, то поміняйте з тим номером, на який планували Михайла Семеновича. Це буде чесно по відношенню до нього, до гірських територій. Ми знаємось тривалий час, я думаю, що Михайла теж знають всі. Я би просив мене поміняти номером з Михайлом”, – заявив Ганущин під час короткого виступу.

Однак керівник обласного осередку “Європейської солідарності” Олег Синютка таку пропозицію свого колеги відкинув.

Відтак Михайло Дзюдзь залишився 22 номером у єдиному списку партії і балотуватиметься до ЛОР від округу №6. Ганущин залишився на 10 місці списку і спробує потрапити до ради від рідного для себе округу №2, який охоплює Золочівський і Бродівський райони.

Нагадаємо, Михайла Дзюдзя затримали на хабарі в його останній робочий день. Чоловік взяв хабар у розмірі близько 1 тис. доларів. Ексчиновник щомісячно отримував від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань неправомірну вигоду.

Як писав “Цинічний Львів”, депутата облради затримали на хабарі.