У списках УДАРу до Стрийської районної ради виявили екс-регіоналів

0
2111
У переліку кандидатів від політичної партії УДАР на місцевих виборах 25 жовтня до Стрийської районної ради виявлено двох екс-регіоналів.
Про це повідомляє ГО “Громада та ініціатива” на своїй сторінці у facebook.
“Знайомтеся: другий номер списку кандидатів у депутати УДАРу до Стрийської райради – Кизима Олег Зиновійович – екс-регіонал, заступник голови Жидачівської райдержадміністрації часів Януковича, якщо вірити вуйку «гуглу», то цей добродій очолював виборчий штаб «Партії Регіонів» у Жидачівському районі, був членом окружної виборчої комісії від цієї партії.
Олег Кизима

У 2016 році Олег Кизима став фігурантом скандалу у Львівській обласній раді, після спроби призначення його на посаду начальника відділу в департаменті освіти і науки Львівської ОДА, яка спровокувала відповідну негативну реакцію з боку депутатів Львівської обласної ради.

Як наслідок – призначення не відбулося, замість посади в департаменті освіти і науки Львівської ОДА, О. Кизима зайняв посаду директора Вищого професійного училища № 34 в м. Стрий. Після Революції Гідності він швиденько перебіг із Партії регіонів у Блок Петра Порошенка «Солідарність», а коли Порошенко програв вибори, подякував йому і уже в УДАРі.”, – зазначають активісти.
У списках УДАРу ГО “Громада та ініціатива” відшукала ще одного екс-регіонала: “Думаєте це все, єдиний і останній екс-регіонал у команді УДАРу ? Не вгадали! Давайте детальніше придивимося до виборчих списків кандидатів від УДАРу тепер уже у Стрийську міську раду. І що ж ми там бачимо? Крім уже відомого нам екс-регіонала Кизими Олега Зиновійовича, який крім районної висувається і у міську раду, правда уже не другим а 12-тим номером списку, у списку УДАРу під №37 зачаївся ще один екс-регіонал!
Знайомтеся: Загородний Василь Іванович – кандидат у народні депутати від Партії регіонів у 126 окрузі в 2012 році під час виборів до Верховної Ради України 7-го скликання (за інформацією громадського руху ЧЕСНО).
Мешканці Стрийщини ще пам’ятають такого персонажа, агітаційними плакатами якого із символікою партії регіонів були заліплені усі зупинки, стовпи та паркани. Ось і на цих виборах, ми знову можемо бачити його, тепер уже у команді УДАРу, яка як бачимо потроху перетворюється із «Альянсу за Реформи» у «Альянс регіоналів». Хоч у цьому нема нічого дивного, враховуючи те, що у політичних колах Стрійщини вищезгаданих політичних персонажів відносять до політичної групи близької до нардепа А Кота, колишнього члена партій Сильна Україна Тігіпка та УДАРу, члена депутатської групи «Довіра», яку очолює екс-регіонал Олег Кулініч”.
Розкритикували активісти ще одного члена команди УДАРу, який змінив кілька політичних сил за свою політичну кар’єру: “У Стрийську районну раду команду УДАРу веде перший номер списку, поки що чинний голова Жидачівської районної ради, Кос Ігор Степанович, який теж на минулих виборах проник у Жидачівську райраду під першим номером політичної сили І. Коломойського, політичної партії «Українське об’єднання патріотів — УКРОП».
Ігор Кос

Ігор Степанович є досить відомим персонажем у Жидачівському районі, оскільки останні років 20 не полишав ключових керівних посад району. За час своєї політичної кар’єри встиг побувати і заступником голови районної ради, і головою райдержадміністрації, і головою райради (аж дві каденції). У районі цей «визначний державницький муж» запамятався тим, що після кожних виборів міняв політичні партії, як шкарпетки, а ще був надзвичайно «ефективним» управлінцем та досяг такого «небаченого» соціально-економічного розвитку району, що врешті-решт економіка району не витримала такого «швидкого прогресу», спіткнулася і впала до рівня плінтуса.

Логічним завершенням цього процесу стала ліквідація депресивного, розваленого Жидачівського району, та приєднання його до Стрийського.
Тепер же, судячи з усього, пан Ігор Кос намагається втнути старий фокус: тихенько пролізти першим номером в нову Стрийську райраду, мабуть із таємною надією згодом її очолити, або посісти, якщо нехай не тепле крісло голови, то хоча б заступника ради. Бо ж треба ж комусь і Стрийський район успішно довести до ліквідації, коли для Жидачівського вже все завершено”.