У Словаччині за загадкових обставин загинув молодий українець

0
1175

17 грудня у сусідній із Закарпаттям Словаччині знайшли мертвим 28-річного громадянина України Павла Куропася. Місцеві правоохоронці розглядають версію самогубства, однак рідні та друзі чоловіка відмовляються у це вірити.

 

Друг загиблого Михайло Босий розповів 24 каналу деталі трагедії.

Вирушив на заробітки до Польщі

Павло був родом з міста Мостиська, що на Львівщині. Чоловік неодноразово їздив на заробітки у сусідню Польщу. Це тривало протягом останніх шести років. За словами товариша, остання поїздка Павла також була робочою.

“Ми говорили з ним майже кожного дня та він перебував у Польщі. Після 10 грудня зв’язок обірвався. Ми не знаємо, як він потрапив у Словаччину”, – розповів друг Павла.

Припускають, що він повертався додому через Словаччину. Але місто Мостиська розташоване біля Польщі, і робити так через Словаччину було б нелогічно.

Днями до батьків Павла навідалися українські правоохоронці, які повідомили їм про загибель сина. Однак більше деталей вони розповісти не змогли.

Рідні відкидають версію самогубства

Словацькі правоохоронці заявили, ніби чоловік наклав на себе руки. Але передумов для цього рідні не бачать. Враховуючи той факт, що Павло їхав із заробітків і, ймовірно, віз із собою кошти, на думку спадає інша версія – навмисне вбивство.

“Є версія, що він просто вийшов з потяга, бо мав пересадку, і його вбили через гроші”, – каже Михайло.

Попередньо відомо, що на тілі українця знайшли ножові поранення. Окрім моторошної звістки про втрату сина, рідні чоловіка зіштовхнулися із ще однією жахливою ситуацією. Батьки не можуть забрати його тіло, адже ні посольство, ні страхова компанія, в якій Павло був застрахований, не сприяють репатріації його тіла на батьківщину. Друг зазначив, що рідні спробують самотужки повернути тіло загиблого в Україну.