У скандального міністра культури Ткаченка поцілили курячим яйцем

0
472

Нещодавно призначений міністр культури Олександр Ткаченко сказав, що напередодні пресконференції, присвяченій першим 100 дням на посаді, зіткнувся з виявами “любові” від недоброзичливців. На кадрах, знятих “4 каналом”, видно, як до міністра підбіг чоловік і метнув у нього яйце. 

Про це повідомляє “Гордон”, передає “Цинічний Львів”.

За словами міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, невідомий 14 вересня кинув у нього яйце, інцидент стався перед початком пресконференції, присвяченої 100 дням на посаді міністра, її транслювали у Facebook міністерства.

“Заходячи сюди, мені дали у вухо яйцем. Це один із прикладів того, як культура діалогу розвивається в нашій країні”, – поскаржився Ткаченко.

“Наші ідеї примирення, пропагування різноманіття в українській культурі, діалогу навряд чи подобаються крайнім сторонам політичного процесу. Тому що ми про єдність, а багато людей звикло “качелями”, які існують у політиці, користуватися ними для розхитування ситуації і набирання ваги своїх політичних балів”, – заявив глава Мінкультури.

Він також не відкинув, що міг перейти дорогу забудовникам під час видавання дозволів, які стосуються історичної та культурної спадщини.