У школі на Львівщині розпилили перцевий газ

0
356

У школі №3 міста Жовкви двоє невідомих розпилили балончик із перцевим газом. Постраждали діти. Як повідомляє “Прикордоння” з посиланням на власні джерела, двоє хлопців, які не є учнями, а випускниками місцевих шкіл минулих років, під час навчального процесу зайшли у приміщення школи та розпилили перцевий газ із балончика. В результаті постраждало п’ятеро учнів школи, яких доправили у поліклініку центральної районної лікарні.

“Постраждало п’ятеро учнів, їм доправили до лікарні. Хуліганів затримали, зараз їх оформляють працівники поліції. Ми повідомили про ситуація у департамент освіти і науки”, – розповів начальник відділу освіти Жовківської РДА Михайло Коваль.

У районному відділенні поліції наразі офіційних коментарів не надають, але підтвердили, що перебувають на місці інциденту.

У Жовківській центральній районній лікарні підтвердили, що до них поступили п’ятеро дітей, там їм надали допомогу і вони перебувають у стабільному стані.

“У дітей – подрзанююча дія верхній дихальних шляхів та кашель. Але здоров’ю нічого не загрожує. Вони перебувають у дитячому відділенні поліклініки, де за ними спостерігають”, – прокоментувала завідуюча реанімацією Жовківської ЦРЛ Оксана Гринчак.