У рамках урядової програми на Львівщині збудують 15 шкіл, спорткомплексів і дитсадків

0
541

У рамках урядової програми «Велике будівництво» на Львівщині у 2020 році планують добудувати і з дати в експлуатацію шість шкіл, п’ять дитячих садків та чотири спортивні об’єкти.

На ці потреби скерують кошти з різдих джерел – з державного фонду регіонального розвитку, субвенції на соціально-економічний розвиток, програми «Спроможна школа для кращих результатів», обласного та місцевих бюджетів. Загальну суму коштів на завершення цих об’єктів наразі не називають.

Як повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на Львівську ОДА, до переліку урядової програми «Велике будівництво» потрапили такі об’єкти на Львівщині:

Школи

 1. Реконструкція з розширенням існуючої школи №41 у селищі Брюховичі;
 2. Будівництво школи I-II ступенів у селі Братковичі Городоцького району;
 3. Будівництво школи I-II ступенів у селі Дубаневичі Городоцького району;
 4. Добудова Новокропивницького НВК I-III ступенів та спортивного залу із застосуванням енергозберігаючих технологій у селі Новий Кропивник Дрогобицького району;
 5. Добудова школи та реконструкція опалення Викотівської СЗШ I-III ступенів Самбірського району;
 6. Реконструкція з добудовою Верхньосиневидненської школи I-III ступенів Сколівського району.

Дитсадки

 1. Реконструкція комплексу плавального басейну школи під дошкільний заклад і плавальний басейн у селі Домажир Яворівського району;
 2. Будівництво дитсадка у селі Рудники Миколаївського району;
 3. Будівництво дитсадка у селі Борщовичі Пустомитівського району;
 4. Будівництво дитсадка у селі Зимна Вода Пустомитівського району.
 5. Реконструкція дитсадка у селі Чуква Самбірського району.

Спортивні споруди

 1. Реконструкція стадіону імені Броварського на вул. Коперника у Самборі;
 2. Будівництво спорткомплексу на території Дрогобицької СШ I-III ступенів у місті Дрогобич;
 3. Будівництво мультифункціонального спортивного майданчика Жовтанецькому опорному закладі середньої освіти у селі Жовтанці Кам’янка-Бузького району;
 4. Реконструкція території в НВК «СЗШ №2-гімназія» у місті Трускавець.

У середу, 26 лютого, на нараді у Львівській ОДА заслухали інформацію про реальний стан будівельних робіт по кожному об’єкту, можливі загрози виконання робіт та поставили чіткі дедлайни здачі в експлуатацію шкіл та садочків. При цьому заступник голови ЛОДА Іван Собко наголосив, що усі школи і дошкільні установи повинні відповідати вимогам доступності, безпеки та термомодернізації. Окрім того, до кожного об’єкту має бути побудована чи відремонтована під’їзна дорога. Усі заклади обіцяють укомплектувати сучасним обладнанням та здати в експлутацію до 1 вересня 2020 року.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив про початок з 1 березня цього року масштабних робіт з будівництва інфраструктурних та соціальних об’єктів. Як анонсовано, протягом 2020 року загалом в Україні мають здати в експлуатацію 100 шкіл, 100 дитячих садків та 100 спортивних стадіонів.