“У президента в голові пусто”: Гончарук принизливо висловився про Зеленського (аудіозапис)

0
7108

У мережі з’явився аудіозапис наради у прем’єра Олексія Гончарука щодо курсу гривні, де він неоднозначно висловлюється про президента Володимира Зеленського. 

Про це повідомляє Знай.юа.

На ролику, опублікованому на YouTube-каналі “Як обдурити президента”, чутно, що Гончарук, заступник глави Нацбанку Катерина Рожкової і міністр фінансів Оксана Маркарова обговорюють курс долара в Україні та економічні питання перед зустріччю з Зеленським.

“У Зеленського є дуже примітивне розуміння економічних процесів. Він розуміє, що є платіжний баланс. Платіжний баланс сильно неправильний, а гривня сильно зміцнилася”, – заявив Гончарук.

За словами прем’єра, гіпотетично потрібно пояснити Зеленському, що гривня зміцнюється завдяки тому, що її сильно розгойдували перед виборами. А тепер люди побачили, що боятися нічого, тому що “сильний президент”.

“У нього немає в голові цього. Треба показувати і треба, щоб виглядало дуже реалістично, будемо говорити“, – пояснив він.

“Поки у президента в голові не буде відповіді на це питання – у нього буде порожнє місце там”, – продовжив Гончарук пояснювати, як “просвіщати” Зеленського.

У свою чергу політичний аналітик Михайло Чаплига відзначив, що “уряд і оточення Президента вважають його ідіотом”.

“Якщо це не фейк, то це алес… Оточення Зеленського обговорює як обдурити Президента!” – написав він у Facebook.