У правоохоронних органах працюють 36 осіб, яким повідомили про підозру у справі Майдану

0
1025

У межах розслідування злочинів на Майдані із повідомлених про підозру осіб 36 продовжують працювати в правоохоронних органах.

Про це повідомив начальник управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури України (ГПУ) Сергій Горбатюк під час круглого столу на тему “П’ять років після подій Євромайдану”.

Так, він розповів про “перешкоди системі зі сторони Міністерства внутрішніх справ (МВС) та Служби безпеки України (СБУ)”.

“Тобто практична відсутність допомоги зі сторони оперативних підрозділів за виключенням, можливо, окремих епізодів розслідування “тітушок”, – зазначив Горбатюк.

Також він зазначив, що “на сьогоднішній день із повідомлених про підозру 36 осіб продовжують працювати в правоохоронних органах”.

“Із них 10 – на керівних посадах. Із них на керівників управління департаменту працюють особи, яким інкримінується організація вбивств. Вони продовжують працювати і жодного реагування на те, щоб їх якимось чином у тому числі відсторонити від посад не відбувається”, – пояснив начальник управління спецрозслідувань ГПУ.

Він зауважив, що “суди не погоджуються”, а “керівництво самостійне не схвалює заходів”.

“Дуже складна ситуація. І таких прикладів дуже велика кількість. І є листи наші, на які відсутнє реагування до керівництва цих органів”, – підсумував Горбатюк.

Загалом у справі Майдану 442 особам оголошені підозри та призначено 48 вироків.