У популярному львівському ресторані жорстоко побили відвідувача

0
2228

На вул. Римлянина, 1 у львівському ресторані-пивоварні  “Старгород” охоронці побили відвідувача, після того, як він запитав офіціантку про те, чому у закладі грає російська музика.

Подія сталася у неділю, 2 грудня, близько 19.20 год., коли чоловік разом із гостями із Німеччини завітав до ресторану, куди був запрошений  на святкування дня народження.

“Близько 23:30, коли я проходив повз сцену, яка знаходиться посередині на першому поверсі ресторану, я почув, що у залі лунає пісня російсьою мовою. Після цього я підійшов до офіціантки, яка знаходилась біля барної стійки та запитав, чи я добре чую що це пісня російською мовою. На що вона мені відповіда згодою. У цей момент до мене зі спини підійшли працівники охорони закладу і без попередження заломили мені руки за спину, викрутили їх та у насильницький спосіб обличчям вниз вивели мене з приміщення.Не звільняючи руки, вони притиснули мене до фасаду будинку завдавали ударів по руках тулубу та ногах”, – зазначив потерпілий Володимир.

За інформацією, чоловіка відпустили, коли із ресторану вийшли його товариші. На місце одразу викликали поліцію. Днями, у цій справі призначили слідчого, проте копії відеозапису із камер спостереження п. Володимиру не надали.

Чоловік стверджує, що обурений такою поведінкою охоронців та захищатиме свою гідність у суді.