У Полтаві вихователька зачинила в туалеті трирічного хлопчика

0
1159

У Полтаві вихователька дитсадка №63 “Казка” зачинила в туалеті трирічного хлопчика. Дитина стояла на холодній плитці без взуття і сильно плакала.

Як йдеться в сюжеті місцевого телеканалу “ІРТ”, завідувачка дошкільного навчального закладу Ірина Тимощук підтвердила факт інциденту.

“Я зайшла до приміщення там, де туалет. Відкривши його, побачила, що моя дитина там стоїть без світла, двері щільно закриті, ручка знаходиться на такій відстані, що тільки доросла людина може до неї дістати. Одразу викликала поліцію, щоб з’ясувати подробиці”, – розповіла мати потерпілого хлопчика Світлана Кулініч.

У дитсадку заявили, що вихователька вибачилася перед батьками і дитиною. Причину такого вчинку не назвали. Інші батьки заявили, що не хочуть, щоб вихователька йшла з дитсадка.

“Наш вихователь вкладає душу у наших діток, ми нею дуже задоволені і у нас немає ніяких претензій до її роботи. Дітки зараз за нею сумують ,переживають і чекають її”, – зазначила Тетяна Шкура, мама одного з вихованців дитсадка.

У місцевій поліцій наразі працюють разом з представниками прокуратури та з’ясовують усі обставини пригоди, після чого буде дана оцінка діям виховательки.