У Польщі важко травмувався 26-річний хлопець із Львівщини: рідні просять про допомогу (ФОТО)

0
5512

Допомоги небайдужих потребує Байцар Петро 09.07.1996 р./н., з села Поріччя, Яворівського району. Перебуваючи на заробітках у Польщі, пірнаючи у річку хлопець травмував хребет.

Про це повідомляє БФ «МІСТО ДОБРИХ ЛЮДЕЙ», пише “Цинічний Львів”.

Зазначається, що Петро перебував на роботі у Польщі, де з ним трапився нещасний випадок. Пішов з друзями після роботи купатися, пірнув у воду і його вже травмованого витягли з річки. Три тижні хлопець провів у комі, в нього була двостороння пневмонія, загноєння післяопераційної рани. Медики не давали жодних прогнозів. Позаду шість, надважких,місяці в Польщі. На даний час хлопець більше місяця перебуває в Україні.

“При поверненні додому, стан погіршився. В горлі стоїть трубочка (трахеостома) за допомогою якої він дихає. Дали надію на те що можна буде її вийняти, але потрібна операція. Стан його постійно коливається, то гірше, то краще. Останній тиждень знову погіршився. Критично низький гемоглобін, інфекція в крові, 15% ураження легень (початок пневмонії). Призначено дороговартісне лікування (за антибіотики на 10 днів заплатили близько 16000 гривень). Кожен день в центрі обходиться в 6800”, – повідомляють у БФ «Місто Добрих Людей».

Спочатку рідні справлялися самотужки, допомагали односельці, церкви, та просто небайдужі. Однак далі стає чим раз важче. Петро відчуває руки тільки до пальців. Далі він не рухомий. Але ми щиро віримо і надіємося що нам вдасться подолати цей надскладний шлях.

Реквізити для Допомоги: 5168 7451 1866 2714 – Бальцар О.Р.