У Польщі трапилася страшна подія з українцем: на голову впав самогубець

1
34248

У Польщі лікарі намагаються врятувати Руслана Продченка, на якого впав самогубець. В результаті хлопець отримав важку черепно-мозкову травму і 18 днів перебував у комі.

Про це OBOZREVATEL розповіли рідні Руслана, зараз він прийшов до тями, і вони сподіваються, що хлопець зможе встати на ноги і продовжити навчання.

“Увечері 22 вересня Руслан із друзями вийшов прогулятися. Вони зайшли в McDonald’s, а потім сіли на лавочку неподалік від нього. З даху стрибнув самогубець. Більше ніхто не постраждав, тільки наш син”, – розповідає мама Ірина Продченко.

Сам Руслан родом із Херсонської області, навчався у Херсонському ліцеї з поглибленим вивченням математики та фізики. Він мріяв після школи вступити до вишу в Польщі. Також Руслан займається спортом: захоплюється баскетболом, щовечора виходив на пробіжку, займався на вуличних тренажерах.

“Він навчався у Варшаві у Вищій школі фінансів, вивчав економіку і бізнес. Ми з чоловіком теж приїхали сюди працювати, щоб оплачувати навчання сина. Він мав уже іти на другий курс, і ось трапилася така біда. Я зараз доглядаю Руслана і не можу працювати, тільки чоловік працює водієм”, – каже Ірина.

Польські лікарі сподіваються, що Руслан зможе повернутися до нормального життя і навіть продовжити навчання. Але він має пройти тривале лікування і реабілітацію.

В українця видалена частина кори головного мозку, а також пошкоджене праве око. “Він дуже погано бачить правим оком і злегка косує. Але він рухається, слава Богу. Зараз у нього сильні головні болі і від цього болить усе тіло. Йому ще потрібна операція – треба буде вставляти спеціальну пластину, щоб закрити череп. І звісно, тривала реабілітація”, – каже мама.

Зараз в Польщі відкрито рахунок, на який українці, які живуть у Польщі, збирають гроші.

З необхідних 100 тисяч злотих поки зібрано третину суми. Також є картка мами Руслана, куди українці можуть перераховувати допомогу. (ПриватБанк № 5168 7426 0256 8671 Продченко Ірина).