У Польщі спалах коронавірусу на підприємстві: усі заражені – українці

0
299

Нове вогнище коронавірусу викрили в господарстві, яке розташоване в гміні Суш (Вармінсько-Мазурське воєводство), неподалік міста Ілава.  Усі захворілі – це громадяни України, які приїхали на роботу в господарство. 

Про це пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на Niezalezna.pl, передає “Цинічний Львів”.

Минулої середи вірус COVID-19 викрили одразу в 17 осіб, що стало рекордом добового приросту для воєводства взагалі. На коронавірус захворіло 3 молоді дівчини, 4 хлопця, 6 жінок та 2 чоловіки середнього віку, а також 2 жінки старшого віку.

Кількома днями раніше COVID-19 підтвердили ще в 2-х українців, які працювали і проживали на території цього ж господарства. Загалом там працює понад 100 громадян України, які приїхали на сезонну роботу в різні періоди.

Ті, хто вже захворів, знаходитимуться в спеціальному осередку для самоізоляції. Іншим працівникам господарства виконають тести на коронавірус.

До появи нового вогнища захворювань у господарстві в гміні Суш, де працюють українці, в Вармінсько-Мазурському воєводстві з початку епідемії підтвердили лише 324 випадки COVID-19. Це найменше серед усіх регіонів Польщі.

Як писали раніше, у МОЗ назвали області, які лідирують по кількості хворих на коронавірус.