У полоненого моряка Сороки після операції не функціонують чотири пальці — батько

0
1946
У полоненого моряка Василя Сороки, який дістав поранення під час захоплення росіянами українських суден і якого нещодавно прооперували, не функціонують чотири пальці.

Про це повідомив Віктор Сорока — батько Василя Сороки.

Він також розповів про зустріч родичів військовополонених з щоуменом Володимиром Зеленським до того, як він публічно оголосив, що балотуватиметься у президенти.

Зазначимо, що 21 квітня після оголошення результатів екзит-полів Володимир Зеленський заявив, що спілкувався із родичами військовополонених моряків і зробить все для їхнього повернення додому:

«Сьогодні в мене ще немає офіційного статусу президента України, але я спілкувався з родичами, з матерями наших моряків, я зроблю все, щоб їх повернути, я не можу вам обіцяти, але зроблю все, щоб повернути наших хлопців додому. Це пріоритетна задача не тільки для мене, а й для кожного українця, я переконаний, що всі чекають цього результату», — сказав він.

Усім 24 українським морякам, захопленим Росією в Керченській протоці, продовжили термін тримання під вартою до кінця липня (до 24 та 26 числа). Адвокати вже подали апеляції.