У партії “Слуга народу” запропонували звільнити від податків молодь до 27 років

0
801

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким депутати пропонують звільнити молодь віком до 27 років від податку на доходи фізичних осіб, військового збору, а роботодавців, які наймають таких працівників, від необхідності сплачувати за них єдиний соціальний внесок.

Про це повідомляє Громадське.

Відповідний законопроєкт зареєстрував депутат від партії «Слуга народу» Олексій Кучер.

«Законопроєктом пропонується звільнити роботодавців від сплати єдиного соціального внеску за працівників, які не досягли 27-річного віку. Також пропонується встановити нульову ставку податку на доходи фізичних осіб для працівників віком до 27 років», — йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту.

Автор документа сподівається, що ухвалення закону допоможе молодим українцям швидше знаходити роботу, а також зупинить трудову міграцію молоді з України.

Також автор зазначає, що подібний підхід нещодавно реалізували у Польщі.

1 серпня у Польщі набув чинності закон, відповідно до якого всю молодь віком до 26 років звільнили від сплати податку на доходи фізичних осіб.

Зазначимо, що податок на доходи фізичних осіб в Україні складає 18%, військовий збір 1,5%. Крім цього, роботодавець має заплатити до Пенсійного фонду 22% від зарплати єдиного соціального внеску.