Здоров’я Олега Сенцова перебуває у критичному стані

0
995

У російського політв’язня Олега Сенцова, після 145-ти днів голодування виявили проблеми з печінкою, нирками та серцем.

Про це  заявила його сестра Наталія Каплан під час виступу в Страсбурзі на церемонії вручення премії Європарламенту “За свободу думки” імені Андрія Сахарова, лауреатом якої став Сенцов, повідомляє ТСН.

Відомо, що український режисер Олег Сенцов  погодився припинити голодування, щоб уникнути примусового годування, але його стан  здоров’я погіршується з кожним днем.

“Зараз Олег перебуває в одній з північних в`язниць світу. Це колонія суворого режиму на півострові Ямал. Відправити жителя півдня до Арктики – це окреме катування. Дуже скоро Олег там почав втрачати волосся, почали кришитися зуби, але Олег – людина, яка не може здатися й просто тихо сидіти, він борець за натурою. І єдиний метод боротьби, який він побачив – це голодування. Під час голодування й без того підірване здоров`я Олега почало стрімко погіршуватися. Постраждали всі органи: збільшена печінка, нирки майже відмовили, проблеми з кишечником і шлунком, почалася аритмія та ішемія. Внутрішні органи не отримували достатню кількість кисню, почалася гіпоксія, наслідки дійшли й до мозку”, – розповіла сестра політв’язня.