“У нього поганий смак. Він все розмалює у синьо-жовтий”, – Фреймут російською розкритикувала політичні амбіції Притули (ВІДЕО)

0
303

Скандальна телеведуча Ольга Фреймут вкотре не добирає слів у публічних заявах. Цього разу у інтерв’ю із Наташею Влащенко на телеканалі “ЗІК” Фреймут розкритикувала свого колишнього колегу Сергія Притулу.

Про це пише “Цинічний Львів”, посилаючись на “Про Львів”.

Фреймут відповідала на запитання Влащенко російською. Ведуча “ЗІКу” пропросила про це у зв’язку з тим, що багато телеглядачів дивитимуться розмову за кордоном – “у США, Німеччині, інших країнах”.

Коли мова зайшла про Сергія Притулу як можливого мера Києва, Фреймут висловилася категорично:

“Це смішно! Якщо Притула стане мером Києва, тоді я буду жити в Лондоні. Я буду йому дуже вдячна, бо це стане для мене причиною поїхати з країни. У нього поганий смак. Вибач, Сергію… Але яким би він не був дотепним та інтелектуальним, у побуті він якось дивно одягається, штани хитаються постійно, ці паски… Він має знати, що чоловік не носить штани з пасками… Він не джентельмен”.

Ольга Фреймут вважає, що несмак Притули завдасть шкоди Києву:

“Уявляєте, що буде з Києвом? Він все розмалює в синьо-жовтий колір, у нас буде ілюмінація, як в Китаї, придумає якісь дивні правила, закриє всі красиві ресторани в Києві – в нас буде “Випічка” і “Перепічка”. Якщо Притула жартує по-народному – про ковбасу, про фізіологію, про одне і те ж – він в житті такий же”.

Однак ведуча згадала і про гарні риси свого колишнього колеги по “Підйому”:

“Але я знаю точно – він не вкраде. Бо зі всіх корпоративів, які ми разом вели, відсотків 30 він віддавав у дитбудинки або тим людям, які цього потребують”.