У Мукачеві серед білого дня сталася стрілянина, є поранені (ВІДЕО)

0
965

Невідомі напали на Артура Пашкуляка, якого пов‘язують із екс-нардепом Михайлом Ланьом.

Сьогодні, близько 10 ранку на вулиці Сєченова у Мукачеві сталась стрілянина. Закарпатський журналіст Віталій Глагола оприлюднив на своєму Телеграм-каналі оперативне відео, яке зняв очевидець.

“В Мукачеві перестрілка. Невідомі напали на Артура Пашкуляка, якого пов‘язують із екс-нардепом Михайлом Ланьом (прізвисько Блюк). Самого Артура та його охоронця поранено. Через свої канали вдалось оперативно дістати відео перестрілки, яку очевидець знімав із вікна будинку. Деталі перестрілки пізніше…”, – написав журналіст під відео.

Як повідомляє Mukachevo.net, саме зараз там працюють правоохоронці та експерти. Наразі офіційної інформації про стрілянину немає.

Нагадаємо, це вже не перший випадок “бандитських розбірок” у Мукачеві. Так, ще 11 липня 2015 року там теж сталася стрілянина. Конфлікт виник між учасниками «Правого сектора» і людьми з оточення того ж Михайла Ланьо. За версією представників «ПС», Ланьо сам викликав їх на переговори, оскільки «Правий сектор» почав заважати потокам контрабанди. В результаті інциденту в Мукачево постраждало 14 осіб, загинули троє.