Міністерство охорони здоров’я 11 грудня вчергове оновило перелік країн, в яких складна ситуація з поширенням COVID-19. Перелік країн, що потрапили до червоної зони, почав збільшуватися. Тепер їх 38.
Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на Форпост.
За останній тиждень до червоної зони додалися 5 нових держав, а натомість 3 інші – перейшли в зелену. Новий перелік опублікували на сайті МОЗ України.
До “червоного” переліку станом на 11 грудня увійшли 38 країн, зокрема: Сполучені Штати, Угорщина, Польща, Португалія, Словенія, Чехія, Хорватія, Грузія, Австрія та інші.
За останній тиждень туди додалися Нідерланди, Азербайджан, Молдова, Кіпр і Панама.
Натомість з червоної в зелену зону перейшли Вірменія, Румунія та Італія.
Як повідомлялося раніше, дві європейські країни посилять карантин на зимові свята

