У Мінекології всупереч волі громади погодили будівництво звіроферм на Львівщині

0
726

На сайті Мінекології з’явився висновок про оцінку впливу на довкілля проекту “Будівництво норкової ферми в адміністративних межах сільської ради с. Лешнів, Бродівського району з поголів’ям основного стада 50 тисяч самок та з максимальним поголів’ям 300 тисяч”.

Про це повідомила громадський діяч Ірина Сех на своїй сторінці у  facebook.

“Це означає, що влада проігнорувала рішення самоврядування про заборону будівництва ферми, наплювала на право громади самій визначати, чи дозволяти шкідливе виробництво на своїй землі, знехтувала їхнім правом на чисте довкілля.Тепер усі розуміють, чого варті обіцянки нардепа від влади Михайла Бондара не допустити будівництво шкуродерень в районі. Сподіваюся, також всім зрозуміло, чому голова Львівської облради Ганущин з усіх сил не давав проголосувати за заборону звіроферм і старався не дивитися в очі пікетувальникам – він теж до цього причетний і знав наперед, що питання “залагоджене”…”, – заявила громадський діяч.

Нагадаємо, що 10 травня представники громад сіл Лешнів, Клекотів, Конюшків, Шнирів, Язлівчик, Берлин, Грималівка Бродівського району на Львівщині, представники громадських організацій, пікетували Бродівську райдержадміністрацію з вимогою не допустити розгортання в Бродівському районі шкідливого виробництва – норкової ферми.