У мережу злили розмір зарплати чиновника обласної ради, який займається реорганізацією медичних закладів

0
5511

Зарплата начальника управління майном спільної власності Львівської обласної ради Віктора Кусого за 10 місяців 2019 року становила 577 тисяч грн, за деякі місяці у 2019 році – більше 90 тисяч грн.

Про це повідомила Вільна профспілка ЛОДКЛ “Охматдит” на своїй сторінці у facebook.

“Відтепер вам не вартує перейматися “реформою” ваших установ та подальшим звільненням. Ми показуємо вам прекрасну альтернативу! У разі вашого звільнення пропонуємо вам роботу водієм в Управлінні майном спільної власності Львівської обласної ради. За посадового окладу менше, ніж 2,5 тисячі гривень, вам щомісяця нараховуватимуть 10-12 тисяч гривень. І це більше, ніж вам нараховують як лікарю!”, – зауважили у профспілці.

У повідомленні йдеться, що натомість середня зарплата начальника управління майном спільної власності Львівської обласної ради – понад 57 тисяч гривень на місяць!

У профспілці природно обурюються: “Чому водії лікарень, маючи ту саму посаду, той самий посадовий оклад та того самого роботодавця, що й водії управління майном спільної власності, мають у два рази меншу заробітну плату?”.

5 листопада під час внутрішньої наради очільник Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський висловив незадоволення роботою керівниці департаменту охорони здоров’я Львівщини Ірини Микичак та рекомендував їй написати заяву на звільнення. Департамент під керівництвом Ірини Микичак розробив проект реорганізації кількох медичних закладів, зокрема «Охматдиту».