У мережі показали відео як зараз вирубують українські Карпати: “Просто лисі гори”

0
2723

У мережі появилося відео на якому показують як на Львівщині вирубуть ліс у гірській місцевості.

Відповідну публікація опублікував Ostap Formidable на своїй сторінці у фейсбук, передає ІА “Цинічний Львів“.

У своєму дописі Остап розповідає про наступне:

“НАШІ КАРПАТИ ЗНИЩУЮТЬ?

Нє, я не намагаюсь бути
еко-активістом, бо так зараз модно, хоча штани в клєточку прикупив.

Кожного разу приїжджаючи в Славськ, я прямую до одної, вже такої своєї райської місцини, де виходить забутись і просто смакувати життям?

Таке ж вирішив провернути на днях, але…

По дорозі зазняв це відео. Лісовози було чути з усіх боків, на підніжжі навпроти лісник прив‘язав зрізаний стовбур до коня. Конячку потягнуло вниз, Та ледь не зірвалась, поки той недоумок додумався, що ця вага їй не під силу?

Прийшлось вертатись назад, бо лісовози і вода з гір розмили стежку до тої місцини. Відверто, там ніхуяшки не залишилось, просто лисі гори.
Походу, хтось вирішив нахєр вирізати одне з найвідвідуваніших поселень в Карпатах?

Я не еколог, але мені видається, що то ніфіга не санітарна чистка лісу..

Шо думаєте, шо скажете?
Може знаєте шось більше…”

До свого допису Остан також прикріпив відео:

НАШІ КАРПАТИ ЗНИЩУЮТЬ?⠀Нє, я не намагаюсь бутиеко-активістом, бо так зараз модно, хоча штани в клєточку прикупив.⠀Кожного разу приїжджаючи в Славськ, я прямую до одної, вже такої своєї райської місцини, де виходить забутись і просто смакувати життям?⠀Таке ж вирішив провернути на днях, але…⠀По дорозі зазняв це відео. Лісовози було чути з усіх боків, на підніжжі навпроти лісник прив‘язав зрізаний стовбур до коня. Конячку потягнуло вниз, Та ледь не зірвалась, поки той недоумок додумався, що ця вага їй не під силу?⠀Прийшлось вертатись назад, бо лісовози і вода з гір розмили стежку до тої місцини. Відверто, там ніхуяшки не залишилось, просто лисі гори.Походу, хтось вирішив нахєр вирізати одне з найвідвідуваніших поселень в Карпатах?⠀Я не еколог, але мені видається, що то ніфіга не санітарна чистка лісу..⠀Шо думаєте, шо скажете?Може знаєте шось більше…⠀#карпати #вирубкалісу #зеленський#україна #політика #екологія

Опубликовано Остапом Кулебой Понедельник, 9 марта 2020 г.