У Мадриді протестували проти створення місцевого “гетто” з арабських біженців

0
941

“В ім`я Бога, за нашу і вашу свободу”. Це популярне серед борців проти абсолютизму та імперіалізму гасло, яке зародилося у 30-х роках ХІХ століття на території Центральної Європи, стало знову актуальним минулої суботи – цього разу на вулицях Мадрида. Щоправда, тепер ця епічна фраза об’єднала борців проти глобалізму, неолібералізму та культурного марксизму, які несуть у собі загрозу існуванню європейської цивілізації.

8 червня о 18:30 годині за місцевим часом, сотні іспанських патріотів, а разом із ними ідейні соратники з Італії та група українських націоналістів, що нині мешкають в Іспанії, розпочали акцію протесту проти намірів уряду соціалістів спорудити своєрідне “ґетто” для біженців з арабських країн на території Canillejas – пролетарського (але з яскраво вираженим національним обличчям) району Мадрида.

Від українців, які вийшли на маніфестацію із чорними знаменами Холодноярської республіки, що існувала на Черкащині протягом 1919 – 1922 років і вела нерівну боротьбу проти московських більшовиків, а також з прапором Всеіспанської ГО Українська Патріотична Асоціація “Воля”, заснованої у квітні 2013 року, в акції іспанських колег взяли участь головний редактор Інформаційний часопис МоУН та голова УПА “Воля” Іван Вовк, член редколегії ІЧ МоУН та очільниця InformNapalm Español Anna Garsia, волонтерка і активістка НВР ПРАВИЙ СЕКТОР в Мадриді Наталія Шпак-Кучер, а також представники української націоналістичної молоді у країні Сервантеса.

Українські патріоти підтримали своїх іспанських camaradas, які справедливо вважають, що масове заселення іноземців у вищезгаданому районі Мадрида призведе до ескалації соціальної напруги і стрімкого погіршення криміногенної ситуації.

Адже, як свідчить гіркий досвід інших європейських країн, більшість так званих “біженців” вимагатимуть не лише даху над головою, але також соціальної та іншої допомоги. Водночас вони споруджуватимуть там культові споруди, розмиватимуть місцеву традицію і проявлятимуть агресію у відношенні до автохтонного населення.

Також є небезпека проникнення у середовище тих гіпотетичних “сусідів” організованих груп ісламістів, здатних чинити масштабні теракти, як то було у столиці Іспанії 11 березня 2004 року.

Крокуючи у супроводі поліції вулицями Мадрида з національними прапорами та символікою європейських націоналістів, маніфестанти вигукували патріотичні гасла: “Вгору Іспаніє!”, “Соціальна допомога – для громадян Іспанії!”, “Іспанія, Нація, Революція!”, “Слава Фра’нко!”, “Іспанія християнська, а не мусульманська!”, “Каталонія – це Іспанія!” тощо. У свою чергу, група українців, під схвальні вигуки іспанських побратимів, час від часу скандувала: “Слава Україні – героям слава!”, “Слава Нації – смерть ворогам!”

Перехожі і мешканці будинків, повз які проходила колона, здебільшого вітали активістів помахами рук і дякували за чин

Захід закінчився мітингом на площі неподалік від станції метро, де виступаючі закликали присутніх до боротьби за національну і соціальну справедливість, за територіальну цілісність Іспанії, за традиційні християнські цінності, за Європу вільних Націй.

Прес-служба МоУН