У Мадриді іспанські та українські націоналісти протестували проти ексгумації останків Франсіско Франко (ВІДЕО)

0
992

Українські націоналісти з Української патріотичної асоціації “Воля” разом з іспанськими націоналістами взяли участь у маніфестації навпроти центрального офісу правлячої партії PSOE в Мадриді.

Про це повідомляє керівник УПА “Воля” Іван Вовк на своїй сторінці у facebook.

Акцію організувало об’єднання правих партій Іспанії “ADÑ – національна ідентичність”, з метою протидії намірам уряду Санчеса провести ексгумацію останків Франсіско Франко у Долині Полеглих і перезахоронити їх на одному із цвинтарів у столиці Іспанії.

“Мав нагоду вести прямий репортаж з місця події в режимі “стрім”. Додала мотивації присутність на заході значної кількості іспанських патріотів як старшого і середнього віку, так і радикальної молоді. Це вселяє надію, що правий рух в Іспанії має майбутнє!”, – зазначив Іван Вовк.

Український націоналіст повідомив, що на акції були також присутні лідер партії “Національний Альянс” Педро Пабло Пенья, голова партії “Іспанiя 2000” Рафаель Ріполль, а також популярний ведучий патріотичної програми “У вовчій пащі” на Radio Ya Хавієр Ґарсія Ісак.

До вашої уваги стрім з місця маніфестації, яку організувала націоналістична коаліція "ADÑ – іспанська ідентичність" навпроти офісу правлячої партії "червоних" соціалістів (PSOE) в Мадриді на знак протесту проти нового закону історичної пам'яті і проти намірів уряду Санчеса провести ексгумацію останків Франсіско Франко у Долині Полеглих, яку іспанські патріоти справедливо вважають оскверненням могили, тобто кримінальним злочином.Беру участь в акції як журналіст інформаційної агенції "Вголос" і як голова Всеіспанської ГО Українська Патріотична Асоціація "Воля", від імені колективу якої висловлюю підтримку іспанським колегам у боротьбі за соціальну, національну та історичну справедливість.¡La verdad antes que la paz!

Опубликовано Ivan Vovk Четверг, 10 октября 2019 г.

Otro video de la concentración de patriotas españoles frente a la sede del PSOE en Madrid: cantan el himno de Falange "…

Опубликовано Ivan Vovk Четверг, 10 октября 2019 г.