У Львові знову подорожчає холодна вода. Яка причина?

0
661

Водопостачання та водовідведення у Львові подорожчає вже з лютого. Про це повідомляє речниця ЛМКП «Львівводоканал» Уляна Горбата.

 

За її словами, рішення про подорожчання води у Львові НАКРЕП ухвалила ще 10 січня, тепер процедурно мають відбутися громадські слухання та остаточне засідання комісії. Після цього за новими тарифами львів’янам доведеться платити вже з лютого.

Вона каже, що подорожчання зумовлене підвищенням зарплат працівникам «Львівводоканалу», здорожчанням електрики та інфляцією. Подорожчання можна уникнути лише якщо Львівська міськрада погодиться покривати різницю витрат за кошти міського бюджету, але це малоймовірно, каже Уляна Горбата, оскільки бюджет на рік уже затверджений.

Загалом водопостачання та водовідведення для львів’ян подорожчає на 4 грн, тобто з 16,03 грн до 20,3 грн за куб. м. Уляна Горбата зазначає, що середньостатистична сім’я у Львові споживає на місяць 10 куб. м води, тож їм доведеться платити приблизно на 40 грн більше.

 

Нагадаємо, що востаннє тарифи на холодну воду змінювали у вересні. Тоді вартість зросла на 2 грн.

Відкрите обговорення нових тарифів проведуть 24 січня о 12:00 в актовому залі ЛМКП «Львівводоканал», що на вул. Зелена, 62а