У Львові зловмисники у захисних костюмах, прикриваючись дезінфекцією, грабують квартири

0
329

Львів’ян просять бути обережними і пильними під час карантину, адже в місті діють грабіжники, які хочуть нажитися на карантині. Люди у захисних костюмах намагаються проникнути в квартири під приводом проведення дезінфекції.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР, передає “Цинічний Львів”.
Та Львівсь міська рада наголошує, що проводити прибирання власних помешкань із дезінфікуючими засобами варто, але це мають робити самі мешканці.

“Сьогодні зранку до однієї з підопічних нашого Центру в двері подзвонили двоє невідомих в захисних костюмах і масках. Вони сказали, що мають доручення провести дезінфекцію у всіх квартирах. На щастя, наша підопічна не пішла на контакт та не відчинила двері. Наші соціальні працівники завжди розповідають підопічним, щоб не пускали до власних помешкань незнайомих осіб, а якщо стаються такі випадки — щоб негайно телефонували до соціального працівника”, — розповів Віталій Брославський, директор Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

“На жаль, є багато охочих розжитись на біді. І насправді таке може трапитись не лише зі старшими людьми. Тому ми закликаємо усіх львів’ян бути обачними і не легковажити власною безпекою. Наголосіть на цьому своїм рідним, батькам, дітям”, — наголосив Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту ЛМР.