У Львові молода дівчина отруїлась чадним газом

0
1376
Вчора, 17 лютого близько 14:45 год. у м. Львові по вул. Генерала Чупринки, 8 (Галицький район) в приватній житловій квартирі отруїлась, ймовірно, чадним газом місцева мешканка 1998 року народження, яку було доставлено та госпіталізовано до Львівської ОКЛ (8% карбоксигемоглобіну).
Про це інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА

Квартира обладнана газовою плитою та газовою колонкою.

Працівниками ПАТ “Львівгаз” припинено подачу газу до квартири.

Обставини події встановлюються.

Увага!

Порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення – поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.

у зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання, тому закликаємо мешканців області неухильно дотримуватися наступних правил:

у разі використання для опалення газових приладів у сильний вітер не рекомендується користуватися газовими опалювальними приладами та колонками, які мають відвід продуктів згоряння в димоходи, оскільки є загроза виникнення зворотної тяги, при цьому продукти згоряння попадають у приміщення;

у період різких похолодань власники житлових будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів і вживати заходи щодо запобігання їх обмерзання та закупорювання димоходів;

не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.