У Львові збирають кошти на апарат штучного дихання для маленької донечки учасника АТО

0
7322

У маленької Саші Гуленко рідкісне генетичне захворювання – СМА. Щоб дихати – їй потрібна ціла купа апаратів, оскільки в будь який момент її легені можуть відмовити. Вона приречена жити в реанімації, якщо цього обладнання не буде вдома. 

Про це повідомляє відомий львівський Благодійний Фонд “Крила Надії”.

“10 місяців тому народилась дуже бажана і особлива дівчинка – Сашенька Гуленко, донечка справжнього героя і учасника бойових дій. Поки мама і сестричка чекали появи дівчинки тут, її батько Антон захищав свою землю і всіх нас там, тоді ще в “зоні АТО”. А з появою Сашеньки, його боротьба продовжилась і вдома, тепер – за життя донечки”, – розповідають у Фонді.

Апарат штучного дихання для неінвазивної вентиляції легень, відсмоктувач, щоб позбутися слизу з легень, пульсоксиметр, щоб контролювати рівень кисню в крові – тепер все життя родини зосередилось на простій схемі – “вдих-видих”… І вартість цієї схеми існування для маленької дівчинки – 272 804 гривні – саме стільки бракує, щоб Сашенька могла жити вдома.

Батько повернувся додому, але боротьба триває і тут – для його сім’ї, і для його донечки, що вперто і безстрашно виборює для себе кожен день, кожен ковток повітря.

Вартість апаратів 473 804 гривень, 201 тисячу з них – майже половину – вже вдалось зібрати. Ще 272 804 тисячі гривень – і в маленької Сашеньки буде дитинство, рідний дім і любляча сім’я, що завжди поряд. Допоможіть врятувати дитину героя!

Реквізити для надання допомоги:
БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841
Призначення платежу – добровільне пожертва для Гуленко Сашеньки

Картковий рахунок фонду:
ПриватБанк – 5169 3305 1136 7333 (Ліпська Н.С. БФ “Крила надії” – карта фонду)
Призначення платежу – добровільне пожертва для Гуленко Сашеньки