У Львові збудують творчий центр для дітей

0
1056

Раніше ДАБІ оштрафувала забудовника за незаконне будівництво.

На вулиці Мельника, 21 у Львові збудують комплекс творчого центру дитини та юнацтва. Відповідні містобудівні умови та обмеження затвердили на засіданні виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 8 лютого.

Поверховість будинку не має перевищувати 18 м. Торік забудовник почав там незаконне будівництво та добудував новий поверх без погодження в управлінні архітектури. Тоді ДАБІ оштрафувала Благодійний фонд «Лабораторія соціального новаторства» на понад 66 тисяч гривень, а згодом ще на 92 тисячі.

У рядянські часи тут був дитячий садок. Сам будинок не є пам’яткою архітектури але належить до забудови 30-х років у стилі функціоналізму.

Такий вигляд мав будинок до реконструкції.

Такий вигляд матиме будинок після реконструкції.

Згідно з даними системи YouControl, Благодійний фонд «Лабораторія соціального новаторства» створили у 2016 році. Його основним видом діяльності є надання соціальної допомоги без забезпечення проживання.

Його засновниками є Андрій Єлісеєв та Ярослав Пиж. Андрій Єлісеєв володіє компаніями, що займаються видавництвом книг. Ярослав Пиж є очолює Українську баптистську теологічну семінарію у Львові.